Вільне життя

Напередодні референдуму Нідерландам нагадали про MH-17

208703

Голландці, які братимуть участь у референдумі про ратифікацію Угоди про асоціацію Україна-ЄС 6 квітня, мають голосувати «так» для того, щоб дати відсіч спробам Путіна перетворити Україну в корумповану антиєвропейську державу та на знак пам’яті про загиблих у авіакатастрофі МН-17. 

“З часів Майдану, Росія намагається відновити свій контроль, поширюючи хаос на кордоні України. Голландці як ніхто інший знають, що такий хаос може означати, коли десятки їхніх співвітчизників були вбиті в 2014 році, в збитому літаку рейсу MH-17. Коли українці звернулися до Європи, їхньою мрією для своєї країни було уникнення ями корупції і хаосу. Вони все ще намагаються вилізти. Голландські виборці не повинні наступати на їхні пальці”, – йдеться у статті The Economist.

Проголосувавши «так» голландці не дадуть Путіну реалізувати свій намір перетворити Україну в корумповану та антиєвропейську державу.

Видання наголошує, що вперше питання асоціації України з ЄС стало гучним та проблемним за часів Януковича: його відмова під тиском РФ від Угоди про асоціацію призвела до Майдану, втечі самого президента, анексії Криму та бойових дій на сході. «Вдруге питання асоціації України з ЄС стає проблемним зараз, коли Нідерланди, один із 28 членів ЄС не ратифікували угоду та винесли питання на референдум», – вказує The Economist.

Автори переконують голландських євроскептиків: асоціація – це більше про торгівлю, ніж політичне і військове співробітництво чи про дозвіл українцям працювати в ЄС. «Якщо Україна справді прагне нормалізації, вона потребує Європи на своєму шляху. Для того, щоб це відбулося, голландці мають голосувати «так», – йдеться у матеріалі.

Як відомо, сьогодні Президент України Петро Порошенко висловив сподівання, що народ Нідерландів продемонструє розумний та відповідальний підхід під час референдуму в країні 6 квітня щодо асоціації України і Євросоюзу.

Фото з вільних джерел

Джерело: Експрес

Loading...

Про автора

Вільне Життя

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини