Вільне життя

На Олімпіаду, швидше за все, поїдуть двоє

13087668_1196469217052031_184495027952006602_n

Приємна звістка надійшла нещодавно зі столиці, де в Голосіївському парку і Національному парку «Бабин Яр» відбулися міжнародні змагання з маунтенбайку «Kyiv Capital MTB». Завдяки надзвичайно успішному виступу в рідних стінах жіноча збірна України відтепер реально претендує на те, щоб отримати не одну, а дві ліцензії на XXXI літні Олімпійські ігри в Ріо-де-Жанейро. 

Не можна передусім не зазначити, що відбір на Олімпіаду тривав два роки і завершиться 22 травня. Тож переможні київські старти допомогли суттєво відірватися від головних конкуренток — росіянок.

— Напередодні проведених на початку квітня міжнародних змагань «Bucovina MTB Cup», — уточнив президент Федерації велосипедного спорту України Олександр Башенко, — росіянки в загальному заліку посідали восьме місце, українки — дев’яте. Однак не менш успішний, ніж у Києві, виступ співвітчизниць у Чернівцях посприяв тому, що на вищу сходинку піднялися вже наші землячки. А останні змагання лише збільшили їхню перевагу, яку вже можна з повним правом назвати суттєвою.

В обох жіночих елітних гонках в олімпійській дисципліні «крос-кантрі», проведених через день згідно з Правилами Міжнародного союзу велосипедистів, Ірина Попова з Харківщини і наша землячка, вихованка заслуженого тренера України Богдана Сніжка Наталія Кромпець упевнено випередили росіянку Анну Коновалову. І якщо на фініші олімпійського відбору не станеться чогось несподіваного та збірна України залишиться в десятці кращих світового командного рейтингу, саме Ірина і Наталія претендуватимуть на те, аби скласти компанію на Олімпіаді лідеру вітчизняного жіночого маунтенбайку Яні Беломоїній з Луцька.

Кому віддадуть перевагу наставники, з’ясується вже після завершальних стартів. Адже, на думку головного тренера збірної України Ігоря Ткаченка, обидві є дуже сильними спортсменками. І хто з них отримає поки що віртуальний квиток на Олімпіаду, сказати нині важко. Згадані завершальні міжнародні змагання, звісно ж, допоможуть зробити нелегкий вибір.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини