Вільне життя

Попередити меланому

22359-0

Завтра, у п’ятницю, 22 квітня, з нагоди Всеукраїнського Дня боротьби з меланомою в рамках дії всесвітньої програми Euromelanoma, в обласних диспансерах традиційно проводитимуть скринінгове обстеження та консультування пацієнтів з новоутворами шкіри.

Пройти обстеження можна буде і у Тернопільському обласному клінічному шкірно-венерологічному диспансері з 9.00 до 15.00 год., а також у Тернопільському обласному клінічному онкологічному диспансері з 9.00 до 14.00 год.01

Акція відбуватиметься по всій Україні за підтримки МОЗ України та Української асоціації лікарів-дерматовенерологів і косметологів. Генеральним партнером є La Roche-Posay.

Проте, слід зауважити, що, власне, безкоштовне обстеження на предмет виявлення злоякісних новоутворів шкіри здійснюється лікарем-дерматоонкологом шкірно-венерологічного диспансеру постійно у прийомні дні (вівторок і четвер) з 15.30 до 19.00 год.

Варто знати, що меланома — злоякісна пухлина шкіри, яка розвивається з пігментних клітин шкіри. Найчастіше розвивається з пігментного невуса (рідної плями) при його травмуванні або надмірному опромінені. Це один з найбільш злоякісних видів пухлин так як дуже швидко метастазує спочатку в лімфавузли, а потім в інші органи.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Вільне Життя

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини