Вільне життя

Аби голова на карці

Новини — то страшна сила. Як показала мені сусідчина мала, що в інтернеті пишут і що показуют російські канали, то я сі за голову злапав. Ото наші жіночки синів на схід України не пускали, то москалі сказали, же в нашім Бандерштаті силоміць людей на смерть відправляют.

А їден мудрагель добалакавсі до того, же буцімто українських вояків терористи розстрілюют цілими пакосами. І в придачу картинки показав. А дитина наша сільська мудра — знайшла, же вкрали путінскі журналісти теє відео з Іраку чи з Чечні. Якбим ще подививсі їхню телевізію хоць день, то здурів би на старість чисто — повірив би Путіну, же в нас всьо зле і бігом тре втікати до Москви. Але ж я не дурний і вам раджу не вестися на побрехеньки. Якщо ми такого здорованя Єнуковича з держави виперли, то хіба оте мацьопство Пуцькіна не випремо разом із такими ж мацьопами-терористами? Але вони, жуки, хитрі — нам брешут всяко, аби ми повірили і перестали проти них воювати. Тож маємо мати тверезу голову на карці і знати: як станемо докупки хоць зо п’ять-десіть мільйонів, як сі скинемо по гривні на капці й пукавки, то тих пару тисяч путінских терористів разом із Пуцькіним поїдут додому штабелями у форматі «штири дошки й землі трошки». Ми ж, як казав їден мудрий чоловік, будьмо моцні, як обценьки, а здорові — як шини колійові. А для здоровля маємо добре поїсти.

Дві яйци збиваєте зі 150 грамами цукру, додаєте дві столових лижки меду, по чайній соди і розпушувача. Всьо то файно збиваєте і ставите на водяну баню. Нагріваєте хвилин зо десіть. Маса має запініти і побіліти. Тоди  неї сиплете шклянку муки. Тісто буде ріденьке, майже як на налисники. Тоди берете масляний папір, вирізаєте коло (діаметром десь так 18-20 сантиметрів) і змащуєте його оливою, викладаєте на форму та виливаєте на него зо дві-три столових лижки того тіста. Кажний коржик печете в духовці при 180 градусах зо п’ять хвилин. Має вийти п’ять паляниць. Закім вони стигнут, берете 400 грамів домашного сиру, 100 грамів цукру, 40 грамів пудингу, 50 мілілітрів молока і дві яйци і всьо збиваєте міксером до однорідної маси. Її теж ставите на водяну баню, най гріється хвилин 15. Крем загусне, як сметана. Але не забувайте перемішувати. Закім він горичий, перемастіть ним коржі, верх і боки тортика. Аби їдна маса сі не світила, по боках можете натерти чоколяди і присипати або ж взяти печенько подрібнити чи горішками обставити. Тоди поставте смаколик у холодильник на штири-п’ять годин, аби коржі вм’якли від маси. Потім зваріть компоту і наминайте.

Смачного!

Ваш пан ЮЗЕК

Ілюстрація Миколи ПИЛИПОВИЧА

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини