Вільне життя

Борщів попрощався з відомим волонтером

15 травня Борщів попрощався з Володимиром Яворським. На 49 році життя помер відомий борщівський волонтер, громадський діяч, підприємець і депутат.

Людина з великої літери, патріот, який у важкі часи російсько-української війни взяв на себе тягар допомоги українським воякам. Будучи засновником волонтерського руху проти війни «Воля-Борщів», він неодноразово ризикував власним життям, щоб хоч трішки полегшити життя вояків на передовій. Володимир збирав коштів на потреби добровольців, армії, захищав їхні права, опікувався тими, за кого не було кому заступитись.

Чесний і принциповий, він завжди був відвертий у своїх словах, переконливий і справедливий у своїх вчинках.

Від нашої волонтерської організації «Схід та Захід єдині» в останню путь відомого волонтера приїхали провести координатор групи Василь Конько й активіст Ярослав Брилінський. На похорон прийшло багато людей — були тут бійці, волонтери, громадські й політичні діячі, земляки.

До останнього подиху Володимир вболівав за бійців на фронті, жив їхніми проблемами і турботами про них. І, напевно, символічно, що свій останній шлях він пройшов на плечах фронтових і волонтерських побратимів та в медичному автомобілі, що разом з однодумцями готував для передачі на фронт.

15.05.16r060

Ігор КРОЧАК

Фото автора

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини