Вільне життя

До чемпіонського — кубок від федерації

Учора, 24 травня, в залі засідань вченої ради Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка вшанували студентську футбольну команду «Тернопіль-Педуніверситет», яка на минулому тижні стала чемпіоном України серед вищих навчальних закладів. Екс-чемпіони і бронзові призери студентської першості Європи, багаторазові призери чемпіонату України вперше зійшли на верхню сходинку п’єдесталу пошани. 

Теплих слів, звісно ж, було сказано чимало. З уст ректора Володимира Кравця, який відзначив іменинників преміями, міського голови Тернополя, почесного президента однойменного професіонального футбольного клубу Сергія Надала. Десять років команда йшла до омріяної вершини і бажаного таки домоглася.

А президент Тернопільської обласної федерації футболу Володимир Мариновський до завойованого за чемпіонство кубка додав ще й почесний трофей від федерації. Почесними грамотами федерації також нагороджені ректор Володимир Кравець, декан факультету фізичного виховання Володимир Омельяненко, його заступник з навчальної роботи Ярослав Боднар і головний тренер Василь Івегеш.

Фото з вільних джерел  

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини