Вільне життя

Дума про лободиків і лободиць

Приїхала в Тернопіль бандерівський Лобода Світлана. Тисячу квитків шанувальники її творчості хутко розлободили.

Зібралися під залом концертним лободики й лободиці, як тут самооборонівці тернопільські налетіли й нумо вимагати від Лободи визнати Росію агресором, Крим — українським і виступити проти сепаратизму на сході України. Співачка пролебеділа, що нічого не визнає. І не дивно — як же ж проти країни-агресора щось лободити, коли вона там активно гастролює? Язик не повернеться, губи накачані не розтуляться, мікрофон навіть під «фанеру» не увімкнеться!

Поки активісти тернопільські блокували в краї бандерівському концерт гастролерки російськими теренами, лободиків і лободиць представники співачки через хід чорний на концерт провели. Привезли навіть шанувальників з Івано-Франківська, котрі не потрапили на зірваний кілька днів тому тамтешній виступ.

Лебеділи-лободіли шанувальники в залі, а потім узялися шпетити на всі заставки вояків українських, що на сході за них, лободиків та лободиць, кров проливають і життя віддають, поки вони тут по клубах нічних «тусять», гроші батьків-заробітчан тринькають і пацифізмом путінським заражаються. Каркали-каркали, одне одного ледь не передушили, до сцени рвучись, від співу лободіючи-фанатіючи, та й затихли, лебедячи то «Держи меня крепче, мама, я сегодня пьяна», то «Лабуди-буди-лабуда, лабуди-буди-лабуди-буда», то «Ай, страшно, ай, страшно, ай, дай мне нежность».

А через день після того лободики й лободиці, лорики й лорачиці, пореченківці й пореченковиці проголосували дружно за росіянина чорнокрилого на конкурсі «Євробачення» та й вліпили Рашці 12 балів…

Олеся ЯКУШКО

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини