Вільне життя

«Запобігти! Врятувати! Допомогти!»

В рамках «Наукового пікніка» рятувальники провели громадську акцію «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» 

22 травня на Театральному майдані Тернополя відбувся особливий захід для дітей та підлітків – «Науковий пікнік». Дійство, яке у місті проводять вже четвертий рік поспіль, має на меті залучити якнайбільшу кількість школярів до різних сфер науки і техніки.

010

011

Цього дня, аби допомогти відкрити дітям таємниці різноманітних аспектів діяльності людини, на вулицях обласного центру, просто неба, представники різних галузей проводили майстер-класи, наукові досліди та експерименти.

009

008

Не залишились осторонь і працівники пожежно-рятувальної служби. В рамках «Наукових пікніків» вони провели громадську акцію «Запобігти! Врятувати! Допомогти!».

Працівники ДСНС демонстрували тернополянам і гостям міста можливості пожежно-рятувальної техніки та спеціального обладнання, дали можливість кожному охочому відчути себе на мить професійним вогнеборцем.

005

004

За кількістю відвідувачів майданчик, розгорнутий працівниками «Служби порятунку 101», міг конкурувати з будь-яким іншим. Мешканці міста, особливо його чоловіча частина, від дорослих до малечі, не могли спокійно пройти повз та з цікавістю оглядали спецтехніку та обладнання, сідали за кермо пожежно-рятувального автомобіля, випробовували маски для захисту органів дихання, приміряли захисні костюми та балони на стиснутому повітрі, одягали бойовий одяг пожежних та робили фото на пам’ять.

002

006

Акція відбувалась у цікавій невимушеній формі. Люди задавали рятувальникам безліч запитань. Старших переважно цікавили поради професіоналів про те, як діяти у випадку надзвичайних подій і ситуацій, а малеча здебільшого розпитувала про особливості професії вогнеборців. Усі учасники отримали вичерпні відповіді.

001

003

І в дорослих, і в дітей захід викликав добрі та позитивні емоції. Адже те, що вони побачили і почули на «Науковому пікніку», поповнить їх багаж знань у різних сферах, у тому числі й з питань безпеки життєдіяльності.

У ДСНС України у Тернопільській області

Фото автора

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини