Вільне життя

Запобігти, врятувати, допомогти

Майже сотня юних вогнеборців із п’ятнадцяти районів та міста Тернополя прибули на початку цього тижня для участі в юнацькому чемпіонаті управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Тернопільській області з пожежно-прикладного спорту. Майбутні пожежники змагалися не тільки за нагороди обласних стартів, а й за право представляти наш край під час аналогічних всеукраїнських змагань, які на початку липня відбудуться у Львові. 

Під час урочистого відкриття на навчально-тренувальній базі обласного управління ДСНС учасників привітав керівник пожежно-рятувальної служби краю Віктор Маслей, який наголосив на тому, що такі чемпіонати є надзвичайно важливими, адже формують у підростаючого покоління навики безпечної поведінки, навчають не губитися в надзвичайних ситуаціях і вміти зберегти власне життя та врятувати інших. Щирі слова побажань перемогти в чесній боротьбі пролунали і з уст представників обласної влади, ветеранів пожежно-рятувальної служби. Далі присутні щирими оплесками привітали спортсменів, які двадцять років тому вибороли звання абсолютних чемпіонів України з пожежно-прикладного спорту серед юнаків, а згодом поповнили ряди служби порятунку.

Три етапи випробувань — подолання стометрової смуги з перешкодами, підйом по штурмовій драбині у вікна другого і третього поверхів учбової вежі та пожежну естафету — дружини юних пожежних долали почергово. І коли змагання на швидкість, вправність і витримку завершилися, об’єктивна суддівська колегія визначила, що кращими цього разу стали юні вогнеборці із Збаразького району. Титул віце-чемпіонів дістався тернополянам, а третє місце виборола команда з Кременеччини. Всі призери і представлятимуть Тернопільщину на згаданому чемпіонаті України у Львові.

А за успіхи під час обласних стартів лауреати нагороджені кубками, грамотами, призами від рятувальників і обласної організації ФСТ «Динамо».

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини