Вільне життя

Колеса золоті, медалі — різні

Підопічні тренера велосипедної бази «Золоті колеса» Тернопільського обласного відділення комітету з фізичної культури та спорту Міністерства освіти і науки України Володимира Павелка повернулися зі Львова. У місті Лева змагалися за нагороди традиційних міжнародних змагань із велосипедного спорту на треку «Гран Прі Галичина» і в чемпіонаті України з неолімпійських видів програми.  

Під час міжнародних стартів медаль пощастило вибороти тільки студентові Тернопільського національного економічного університету, майстрові спорту міжнародного класу Тарасові Шевчуку, який фінішував другим у груповій гонці на очки. Але непогано виступили також ще один майбутній економіст і майстер спорту міжнародного класу Віталій Гринів (п’ятий в омніумі, восьмий — у гонці, де відзначився Тарас), студентка Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка, майстер спорту Анастасія Года (п’ята в груповій гонці, сьома — в скретчі, дев’ята — в омніумі) і студент Технічного коледжу ТНТУ імені І. Пулюя, майстер спорту Владислав Щербань (восьмий у скретчі елітної категорії).

Зате під час церемонії нагородження лауреатів чемпіонату України наші земляки п’ять разів піднімалися на п’єдестал пошани. Причому тричі це довелося зробити Владиславові Щербаню, який переміг у груповій гонці на очки і став бронзовим призером в індивідуальній гонці переслідування та в скретчі. В індивідуальній гонці переслідування відзначилися також і двоє наших «міжнародників»: чемпіонський титул виборов Віталій Гринів, бронзову медаль — Тарас Шевчук. Натомість Анастасія Года фінішувала відразу за призерами. 

Фото з вільних джерел

 

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини