Вільне життя

«Колядники» під «звіздами»

От чому так — простим українцям, аби в своїй державі правди добитися, інколи доводиться або до Європейського суду з прав людини йти і там перемагати, або ж опускати руки. А непростим українцям вистачає як не міського чи районного суду, то Верховного, і то в гіршому разі.

Верховний Суд України визнав незаконним позбавлення недоторканності нардепа Ігоря Мосійчука. Так-так, того дядька, про якого екс-генпрокурор у парламенті кіно показував. Торік у вересні перед депутатами крутили кадри, як Мосійчук отримував хабар.

Колеги по мандату так спішили з голосуванням за «доторканність», що порушили процедуру. За це й ухопився захист нардепа, і ось уже нині той знову для правосуддя недоторканним став. Про зізнання Ігоря Мосійчука у хабарництві теж доведеться забути, бо він пожалівся, що на нього тиск чинили. Правда, на поламані пальці рук, ніг, відбиті печінку і нирки депутат не жалівся. Вочевидь, для народних обранців тортури лагідніші.

А для народу цей вердикт верховних суддів тільки вкотре підтвердив — хто більше вкраде, той менше дістане, а хто більше натворить «чудес», той має більше шансів вийти сухим із води. «Колядників» в Україні такі «звізди» охороняють, що будь-якого слідчого чи суддю засліплять.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Віра Перун

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини