Вільне життя

Королівський фінал

Ювілейні, двадцяті спортивні ігри школярів Тернопільщини, як і всі попередні, завершилися стартами юних прихильників «королеви спорту». Минулих вихідних, 14—15 травня, на Тернопільському міському стадіоні навіть установили рекорд: окрім збірних усіх сімнадцяти районів і Тернополя, окремою командою виступили ще й легкоатлети Чорткова. 

Президент обласної федерації Валерій Єднак і відповідальний секретар Леонід Дахновський, які протягом двох днів уважно стежили за кандидатами до юнацької збірної Тернопільщини, загалом залишилися задоволеними. Під час чемпіонату України, який 28—29 травня відбудеться в Кіровограді, сподіватимуться на хороший виступ дворазових переможців ігор школярів, спринтерки Христини Плеви з Борщівського району, Олександри Усенко із Шумщини (400 і 800 м), Олександра Мельника зі Зборівщини (1500 і 3000 м), а також тернополян Олександра Підліпчука (200 м), Андрія Мархевка (400 м), Руслани Муравської (висота), Вікторії Мітюрьової (ядро), Вікторії Бачинської та Івана Павлика (спис), стрибуна в довжину Василя Ухмана з Козівського району і ще одного штовхальника ядра — Віталія Ільницького із Шумщини. А в естафеті 4 по 100 метрів першими дісталися фінішу дівчата з Борщівського і юнаки з Бережанського районів.

Є вже свої лідери і серед молодших, які захищали честь рідних районів у суперечці збірних загальноосвітніх шкіл I—II ступенів. Двічі зійшли на верхню сходинку п’єдесталу пошани ще одна спринтерка з Борщівського району Мар’яна Якубовська, Микола Хомко з Бучаччини (100 і 400 м) і Віталій Крижанівський зі Збаражчини (800 і 1500 м). Заслуговують на увагу і результати, продемонстровані переможцями в штовханні ядра Валентиною Павлів із Бучаччини і Максимом Шалевою з Теребовлянщини.

Командна суперечка збірних загальноосвітніх навчальних закладів I—III ступенів завершилася на користь легкоатлетів обласного центру. Друге місце вибороли школярі з Бережанського, третє — Тернопільського районів. До шістки кращих заслужено пробилися також їхні ровесники зі Збаразького, Теребовлянського і Шумського районів. А турнір молодших приніс перемогу збірній Бучацького району. Друге місце дісталося легкоатлетам Збаразького, третє — Теребовлянського районів.

Доки директор Тернопільської ОДЮСШ Василь Куземчак і незмінний головний суддя Олег Танчук вручали дітям заслужені медалі, грамоти і кубки за командні здобутки, в секретаріаті встигли підрахувати і підсумки комплексного заліку двадцятих спортивних ігор школярів Тернопільщини. Знову тріумфують школярі обласного центру. Друге місце в Теребовлянського, третє — Збаразького районів. Турнір молодших натомість завершився перемогою Бережанського району. Далі — Теребовлянський і Бучацький райони.

На фото: під час нагородження.

Фото Василя БУРМИ та автора 

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини