Вільне життя

Мрія здійснилася

Понад півтори сотні велосипедистів з п’ятнадцяти збірних сперечалися в Рівному за нагороди юніорського і юнацького весняних чемпіонатів України в багатоденній гонці на шосе. Серед тих, кого заслужено назвали одним із тріумфаторів чотириденних перегонів, і вихованець тренера велосипедної бази Тернопільського обласного відділення комітету з фізичного виховання і спорту освітянського міністерства Романа Зеня. 

Студент Технічного коледжу Тернопільського національного технічного університету імені І. Пулюя Владислав Щербань завоював титул чемпіона України в особистому заліку багатоденної велогонки юніорів. Стабільно провівши командну і дві групові гонки, вище всяких похвал провів індивідуальну гонку на час, після фінішу в якій зумів на п’ять секунд випередити головного з конкурентів. Золота медаль лише підтвердила стабільність і зростаючий рівень майстерності атлета, який торік на аналогічних змаганнях виборов титул віце-чемпіона.

Молодші партнери Владислава виступили не так успішно: 24-м фінішував учень ЗОШ №19 Назар Покойовий, 46-м — студент Технічного коледжу Артем Пасічник, 47-м — Назар Бородай із ЗОШ №19. У загальному ж заліку тернопільські велосипедисти вибороли дев’яте місце.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини