Вільне життя

Міжнародні вояжі, міжнародні успіхи

Під час міжнародних змагань із легкої атлетики в угорському місті Бекечага відзначилася вихованка тренера Тернопільської ОДЮСШ «Колос» Віри Зозулі, майстер спорту Русаліна Поворознюк. У спортивній ходьбі на 20 кілометрів наша землячка знову зупинила хронометр на позначці, яка перевищує майстрівський норматив — 1 година 40 хвилин 8 секунд. 

А молодша сестра Русаліни Крістіна Поворознюк нагадала про себе на командному чемпіонаті світу зі спортивної ходьби в столиці Італії Римі. У суперечці юніорок на дистанції 10 кілометрів показала кращий серед співвітчизниць час — 51 хвилина 49 секунд.

IMGP2176

Нарешті в Нікосії на Кіпрі, де відбулася міжнародна легкоатлетична матчева зустріч юніорів Кіпру, Ізраїлю, Румунії і України, до числа лауреатів потрапив студент факультету фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка Іван Карюк. Штовхнувши ядро в кращій із спроб на 17 метрів 38 сантиметрів, онук відомого бучацького спеціаліста Івана Чуби, який нині в обласній школі вищої спортивної майстерності займається під керівництвом заслуженого тренера України Михайла Васірука, виборов друге місце.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини