Вільне життя

Місцевий партизан

Захтів сусід піти добровольцем в АТО. Пройшов навіть комісію, назбирав грошей, аби закупитисі броником, капцями, штанами і каскою, але забракували його через слабенький зір.

Ми вже му казали, же запишемо в партизани, най сі боре з місцевими «сепаратістами». А в нас таких є ого-го. Їден вуличний депутат серед білого дня спускає своїх вовкодавів на вулицю, а з другої вулиці так машинов гонит, же на дорогу страшно вийти. А недавно в селі баби злапали кількох мудрагелів, які біля школи собі банячили. Сусід як теє вчув, то розказав про їден трафунок, який сі з ним став, коли він до військкомату їздив. «Десь місяць тому на зупинці міліціонер мене цапнув. Я купив си в магазині за кілометр від тої зупинки кавальчик ковбаси, хліб мав із дому, а ще взяв фляшку пива та й зубами відкоркував і вйо булькати. А міліціонер підходит і каже: «Гражданін, нарушаєм. Не можна пити в громадськім місцю». А я сі роззирнув і кажу: «Чоловіче, а яке тутка громадське місце? Тут же людей нема. Хіба вон кілька купочок хтось наклав. Певно, якась громада була чи її представники. Та й більше громадского тутка ніц не видко». А він: «Нє, ви нарушили, йдемо складати протокол». Ну то я шо? Пішов. Йду і на ходу гризу хліб із ковбасою і пивом скоро запиваю. Міліціонер до мене: «Ви шо робите?» А я до него: «Аво поки ви не відобрали, то мушу зісти і випити. Ви ж мене в обізяннику ковбасою годувати не будете. А як впаяєте 15 суток, то хто мені їсти буде носити?» Хлоп сі знервував: «Відчепітьсі від мене!» А я кажу: «Чоловіче, то хто до кого сі причепив: я до вас чи ви до мене?» От би так депутатів лапали за «нарушеніє».

Згадав сусід за ковбасу, а я — за пісні котлетки.

Тре почистити кільо бараболь, зварити, вимняти на пюре, кинути зо дві ложки масла, воно сі розтопит у теплих бараболях. Най трошка вистигне, тоди додати два жовтки і дві столових лижки муки. Посолити, поперчити і сформувати котлетки. У паніровочні сухарі можна додати трошка кунжуту, тоди обкачати в тому котлетки і смажити на пательні. Тим часом рихтуємо соус. У морозилці ще світили до мене головами пару шампіньйонів, то я їх почистив, помив, нарізав дрібонько, порізав і їдну цибулину, всмажив то всьо, посолив і поперчив. Коли гриби будут готові, всипте лижку муки і шклянку сметани, а також зо дві лижки олії. То всьо файно протушити, аби соус загуснув. Можете навіть ще лижку муки всипати. Котлетки викласти на тарілку, поляти тим соусом.

Смачного!

Ваш пан ЮЗЕК

Ілюстрація Миколи ПИЛИПОВИЧА

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини