Вільне життя

На згадку про Велике

Сьогодні в ТНПУ імені Володимира Гнатюка відбулося відкриття та перший день Міжнародної наукової конференції “Володимир Гнатюк і його роль у розвитку української національної культури”.  

Ведучі науковці та гості зібрання вислухали доповіді: “Франко у національному товаристві Тараса Шевченка та поза ним” доктора філологічних наук, професора М. Гнатюка, “Фольклор як ідеологічний код (на матеріалі невольничої поезії Ігоря Калинця)” доктора філологічних наук, професора М. Лановик, “Володимир Гнатюк на “перехресних стежках” української літератури” доктора філологічних наук, професора О. Куцої та “Символіка назв кольорів в українському дискурсі” кандидата філологічних наук, доцента І. Бабій.

Окрім цього з промовою виступила сестра відомого краєзнавця та культурного діяча Остапа Черемшинського Романа Черемшинська – краєзнавець, педагог, вишивальниця, директор Етнографічно-меморіального музею Володимира Гнатюка у с. Велеснів.

Підбила підсумки декан факультету філології та журналістики, доктор філологічних наук, професор Тетяна Вільчинська: “Я рада, що ми тут зібралися. Хоч багато колег вже не з нами, проте ми віримо у молоде покоління науковців, яке вже буде досліджувати не лише творчість відомих світил українського народу, але й дослідження дослідників, серед яких і Володимир Гнатюк”.

Зазначу, що завтра для викладачів та гостей-науковців за участі Департаменту культури, релігії та національностей Тернопільської обласної держадміністрації відбудеться поїздка-екскурсія в Етнографічно-меморіальний музей Володимира Гнатюка у с. Велеснів.

Фото авторки

Loading...

Про автора

Христина Слота

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини