Вільне життя

На облаштування переходів на коліях потрібен дозвіл залізниці

Щоб облаштувати переходи на коліях, потрібен дозвіл «Львівської залізниці». Наразі у Тернопільській міськради чекають на позитивне рішення філії «Укрзалізниці».

«Прошу підтримати пропозицію про встановлення найпростіших дерев’яних або стандартних залізобетонних настилів для полегшення переходу через залізничну колію малозавантаженої поїздами вітки у напрямку Тернопіль-Березовиця в місцях масового переходу людей з вулиць Стадникової, Чернівецька, Гребінки , Садова на вул. Стадникової, Тиху, – із петицією такого змісту звернулася тернополянка Галина Крамар в міськраду. – Іншого шляху вийти в місто до ЗОШ №№ 13, 24, д/с № 38, на ринок, автостанцію тощо немає. Пропоновані дистанцією колії дворівневі переходи по-перше, мають високу вартість, по-друге, не вирішують проблеми переходу мамів з дитячими візками чи людей похилого віку. Встановлення переходів допоможе людям перетинати колію за значно коротший час і зробить ці вимушені переходи більш безпечними».

«Повідомляємо, що для облаштування даних переходів необхідно погодження регіональної філії «Львівська залізниця» ПАТ «Українська залізниця», – йдеться у відповіді міськради. – Окрім цього, повідомляємо, що виконавчим комітетом міської ради підготовлено лист-звернення до регіональної філії «Львівська залізниця» ПАТ «Українська залізниця» з проханням надати згоду на влаштування переходів зазначених у петиції. Додатково інформуємо, що після отримання згоди регіональної філії «Львівська залізниця» ПАТ «Українська залізниця» управлінням житлово-комунального господарства, благоустрою та екології буде замовлено проектно-кошторисну документацію для виконання вищевказаних робіт».

Катерина ВЕРБІВСЬКА

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини