Вільне життя

Не треба навігатора, коли є компас

І цьогорічна першість області зі спортивно-туристського орієнтування в паркових зонах зібрала в парку Національного відродження чимало прихильників активного відпочинку. Від найменших — до любителів мандрівок з багаторічним досвідом. 

Згідно з умовами змагань наймолодші учасники і аматори віком від 35-ти років, а також сімейні дуети контрольні пункти знаходили за вибором. Для решти ж завдання складніше — відшукати їх у заданому напрямку з поступовим зростанням номерів. Хто більше відшукав контрольних пунктів, причому за коротший проміжок часу, той і міг розраховувати на успіх.

Як, скажімо, серед наймолодших — учениця школи-колегіуму імені Йосифа Сліпого Лілія Гринчишин і Віталій Заблоцький із ЗОШ №24, учениця ЗОШ №23 Тетяна Куцик і Василь Вайда із ЗОШ №21.

DSCN5088

А відшукати найбільше контрольних пунктів у заданому напрямку пощастило студентці Іванні Майбороді і гуртківцю з Великобірківського будинку творчості школяра Олегові Клачинському, Аліні Кобялці з Технічного коледжу ТНТУ і Антонові Скренковичу із ЗОШ №16, Надії Карван із Галицького коледжу і Юліану Оконському з ТНПУ імені В. Гнатюка, педагогові Юлії Радецькій із Великих Бірок і студенту ТНТУ імені І. Пулюя Іванові Заставному. Нарешті суперечка ветеранів принесла успіх учительці Класичної гімназії Ользі Романишин і методистові Великобірківського будинку творчості школяра Тарасові Сербі. Нарешті сімейні старти завершилися тріумфом подружжя Андрія і Наталії Мачулів і їхнього сина Дмитра, який навчається в ЗОШ №23.

Організатори з обласних центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» і комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді щиро вдячні директору ТОВ «Галичина-Ласунка» Мирославові Білику. Разом із медалями і грамотами лауреати отримали ще й подарунки від спонсора, які стали для них приємною несподіванкою.

Фото Олександра СЕРЕДИ

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини