Вільне життя

Нюанси зняття з обліку платників єдиного внеску

З 15 квітня 2016 року набрав чинності Наказ Мінфіну від 03.03.16р. № 308, відповідно до якого врегульовано із вимогами чинного законодавства Порядок обліку платників єдиного внеску.


Зокрема, як інформували у відділі адміністрування єдиного внеску Тернопільської ОДПІ, у разі зняття з обліку платника ЄВ у зв’язку з його припиненням, податкова інспекція надсилатиме відомості про відсутність (наявність) заборгованості зі сплати єдиного внеску за ф № 11-ЄСВ безпосередньо суб’єкту держреєстрації. Дана форма запроваджена замість довідки за ф № 3-ЄСВ. Платник ЄВ, який припиняє діяльність, теж зможе отримати вказану довідку, звернувшись до податкової інспекції. Така довідка надається ним комісії з припинення (ліквідаційній комісії, ліквідатору) або відповідальній особі платника ЄВ. Також, наказом №308 врегульовано нюанси зняття з обліку платника ЄВ, щодо якого розпочато спрощену процедуру держреєстрації припинення.

У відділі, також, нагадали, що до 4 травня 2016 року триває кампанія декларування доходів громадянами за 2015 рік. Консультації, тренінги, надання практичної допомоги платники можуть отримати у Центрі обслуговування Тернопільської ОДПІ, телефон: 43-46-10.

Відділ організації роботи Тернопільської ОДПІ

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини