Вільне життя

Об’єднуватиме переселенців

На Тернопільщині почала функціонувати громадська організація «Об’єднання вимушено переміщених осіб «Наше майбутнє». Це перша у краї спільнота, що має на меті згуртувати переселенців зі сходу та Криму.

Голова організації Юлія Білецька зазначає, що діяльність об’єднання включатиме надання біженцям гуманітарної, юридичної, а також психологічної допомоги, адже багато людей часто залишаються із проблемами й турботами наодинці, закриваються від оточення і суспільства. Є й такі переселенці, які просто не знають куди звертатися зі своїми бідами, тому мають потребу в консультаціях, інформаційній підтримці. Громадська організація також співпрацюватиме з благодійними фондами, владою, ЗМІ. А щоб допомога переселенцям була цільовою і не розпорошувалася, члени об’єднання хочуть створити реєстр потребуючих осіб та інформаційний простір в Інтернеті.

Всі, хто бажає долучитися до організації чи запропонувати свою підтримку вимушено переміщеним особам, можуть звертатися безпосередньо до Юлії Білецької за номером 096-181-16-86.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Мар’яна Бобрівець

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини