Вільне життя

Передвиборний бартер

Після того, як у Тернополі почали набирати в патрульну поліцію, в нашім селі люди й собі захтіли таку саму штуку зробити. Роботи нема, а на тій, же є, мало заробиш. А тутка, чулисьмо, по вісім тисяч дают на місяць. Ходиш собі з пістолєтом, бандитів лапаєш і тілько. Я що ─ не видів, як наш дільничний свою роботу робит?

Найпершими хтіли би сі зголосити наші сільскі вчителі і дохтори. Вони би робили за двох як мінімум: вчителі мало того, що злапали би якого злодія, то по дорозі до каталажки ще би йому і виховну годину зробили, і мораль вичитали. Словом, спробували би перевиховати. А дохтори заїдно би пульс і тиск вимірали, жеби живий і здоровий порушник до суду дожив. А то як буває ─ злапали людину, а за тиждень глядь ─ то нирка відбита, то ребра поламані, то ще яка біда сі стала. Бували ж випадки ─ спав-спав, впав з ліжка і окалічів. А так будемо мати дбайливих поліціянтів. То вам не за тисячу зо слабими сі возити і за стілько ж із дітьми нерви їсти. То, я вам скажу, благородна справа за такі гроші бандюків лапати.

Я би в школи відправив наших депутатів і кандидатів, був би такий передвиборний бартер. Вони так файно балакати вміют і такі добрі та ввічливі, хоць до рани прикладай. От най би задурно для вчителів відпрацювали в школах чи уколи у ФАПах покололи. А то приїде їдно з другим, потицяє пальцьом в дзюри на стелі, пойойкає, яка влада нездала, і поїде. Але нє, ти їдне з другим стань і щось зроби та поможи. Якби в нас кандидати в школах дітей перед виборами вчили, то українські діти таку патріотичну освіту би отримали, же ней його. А як не будут кандидати сі справляти, то вислати їх зо села з гарбузом у руках. Або з кабачком. Але нє, в мене є їден рецепт торта з кабачків, то пустимо політиків із порожними руками.

Для торта нам тре буде дві шклянки тертих на дрібно кабачків, стілько ж муки, три яйци, шклянка цукру, 150 мілілітрів олії, дві чайних лижки поташу, погашеного оцтом. Яйця збиваємо з цукром, додаємо поташ, всипаємо муку і додаємо кабачки. Теє тісто ділимо на дві частини, виливаємо кажну окремо в бляшку і печемо при температурі 180 градусів до готовності. Як завжди, найліпша перевірка ─ сірничком.

Далі рихтуємо масу. Півлітри сметани збиваємо зі 100 грамами цукрової пудри. Окремо розтираємо в макітрі ще 100 грам пудри і 150 грам масла та їден жовток. Додаємо то по лижці до збитої сметани й акуратно вимішуємо. Як коржі нам сі спечут, тре їх остудити, а тоди ─ перемастити. Коли будете мати під руками горішки, то подрібніт їх і посипте по масі.

Смачного!

Ваш пан ЮЗЕК

Ілюстрація Миколи ПИЛИПОВИЧА

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини