Вільне життя

Перемога — понад усе!

На офіційному сайті Європейського футбольного союзу завершилося голосування за визначення девізів збірних, які візьмуть участь у французькому Євро—2016. Зробили свій вибір і співвітчизники. 

На автобусі, який перевозитиме гравців збірної України і всі офіційні вітчизняні делегації, красуватиметься гасло «Мрія народжує переможців!» Із трьох запропонованих варіантів, до речі, кращим назвали найлаконічніший. Зрештою, переконайтеся в цьому самі, порівнявши незручні для скандування «Мільйони українських сердець — ваш 12-й гравець!» чи «Граємо для українців! Боремося за мрію!»

6060606969696

Хоча, на думку автора цих рядків, і вибраний користувачами Інтернету варіант — далекий від ідеального. Ще задовго до згаданого конкурсу наші предки обрали оптимальний варіант. Біда лишень у тому, що їхні нащадки, задурманені совіцькою ідеологією, навіть не додумалися (або ж спеціально не захотіли) продемонструвати справжній дух українців, а не манкуртів: «Перемога — понад усе!»

І прикро, і, погодьтеся, сумно. Але сприймаймо реальність такою, якою вона є. «Георгіївськими стрічками», якими під час другої світової війни хизувалися власівці, нині гордяться як російські окупанти, так і чимало їхніх прихильників в Україні. А Степана Бандеру з побратимами, які страждали за незалежність Вітчизни у фашистських концтаборах, та їхніх нащадків, не червоніючи, і далі називають фашистами.

Фото з вільних джерел

 

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини