Вільне життя

План не здали?

В «ЛНР» і «ДНР» для комуністів настали важкі часи. Уже й там, на території, підконтрольній бойовикам та Росії, хочуть заборонити Комуністичну партію.

Її «ватажок» Ігор Гуменюк навіть пригрозив тамтешній владі, що поїде жалітися до російського колеги Геннадія Зюганова.

З’ясувалося, що першого секретаря КП «ЛНР» Бориса Литвинова позбавили «депутатського мандата» самопроголошеної республіки начебто на підставі вказівок з Москви. Як же так? — дивуються комуністи. Ніби все робить для «розбудови» регіону — з «українським нацизмом» бореться, не покладаючи прапорів і не знімаючи георгіївських стрічок, культурну й економічну єдність із РФ наближає, скільки сил вистачає, на «ленінських принципах» будує оту «ЛНР», аж пісок сиплеться. А тут — не догодив. І хапнули в нього мандат. Ще й на партію «наїхали».

Тепер сушать комуністи голови — в чім причина? Тим часом у новинах кажуть — на Червоній площі в Москві понад чотири тисячі дітей з усієї Росії прийняли в піонери і галстуки пов’язали. Було трохи дітлахів і з Донеччини й Луганщини. І тут напросилася мимоволі відповідь — чи не замало донбаські комуністи піонерів назбирали? Може, «завалили» план з поповнення Росії юними «ленінцями», от і потрапили в немилість влади самопроголошених республік?

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Віра Перун

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини