Вільне життя

При ОДА створили Громадську раду

При обласній державній адміністрації створено громадську раду. Діятиме вона для координації заходів, пов’язаних із забезпеченням проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики.

За інформацією прес-служби ТОДА, відповідне розпорядження підписав голова адміністрації Степан Барна:

«1. Утворити громадську раду при обласній державній адміністрації щодо координації заходів, пов’язаних із забезпеченням проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики (далі – громадська рада) у складі згідно з додатком.

2. Відділу комунікацій з громадськістю облдержадміністрації забезпечити організаційну підтримку діяльності громадської ради при обласній державній адміністрації.

3. Відділу інформаційної діяльності облдержадміністрації забезпечувати інформування громадськості про діяльність громадської ради при обласній державній адміністрації через засоби масової інформації.

4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 10 лютого 2015 року № 73-од «Про громадську раду при обласній державній адміністрації».

5. Контроль за виконанням розпорядження доручити заступникові голови обласної державної адміністрації ЮРИКУ Ю.З.»

Юлія БОРИСЕНКОВА,

студентка Галицького коледжу ім. В. Чорновола.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини