Вільне життя

Сад пластилінових скульптур

Шестикласник Тернопільської ЗОШ №23 Михайло Бачинський ліпить із пластиліну різноманітні фігурки — і віднедавна в рідній школі діє його персональна виставка. 

Поки багато дорослих митців мріють про свої вернісажі, юний пластиліновий мініатюрист втілив схожу мрію в реальність. Звісно, йому допомагали батьки та вчителька образотворчого мистецтва Оксана Харковська. Саме Оксана Василівна, професійно оцінивши успіхи вихованця, запропонувала йому показати свої роботи іншим.

Хлопець готувався до виставки дуже ретельно, адже це його дебют! Рідні кажуть, що в Михайлика золоті руки. Він ліпить із пластиліну кожної вільної хвилини і все, що спадає на гадку: це герої казок та коміксів, супер-герої, тварини і цілі композиції. Свій талант юний скульптор відкрив іще в другому класі, корисно займаючи вільний час пластиліновим захопленням. Михайло запевняє, що не збирається полишати своє хобі, адже в майбутньому мріє стати скульптором або, щонайменше, зубним техніком.

Цікаво, що виставка Михайла Бачинського має не тільки художньо-естетичне, а й виховне значення. Її автор надихнув ровесників виявляти свої здібності, розвивати їх, реалізовувати себе у творчості та радувати нею ближніх. Наприклад, замість того, щоби вбивати свій вільний час за комп’ютерними іграми чи шастанням в інтернет-просторах.

Віра БОНК,
слухачка школи молодого журналіста при «ВЖ плюс».

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини