Вільне життя

Сатиричні новини

Заробітна плата виконуючого обов’язки генерального директора «Укрпошти» Ігоря Ткачука становить 22,9 тисячі гривень на місяць. Про це повідомила компанія у відповідь на запит агентства УНІАН.

В «Укрпошті» зазначили, що подібний розмір окладу не є ринковим, бо «керівники іноземних державних корпорацій (зокрема, операторів поштового зв’язку) отримують більш високу заробітну плату порівняно з українськими, і не погодилися б брати на себе відповідальність за управління компанією й виконувати такий обсяг робіт за таку зарплату…»

Начальники поштових відділень у селах за кордоном теж не погодилися б за аналогічну з українськими колегами зарплату: 1) керувати відділенням у населеному пункті, 2)носити самим газети, 3) бути продавцем, 4) бухгалтером, 5) касиром, 6) прибиральником, 7) де потрібно — муляром тощо. Однак в Україні розмір окладу таких «універсальних» поштарів нікого не обурює і вважається «ринковим».

***

«Укрзалізниця» закликала Павла Зіброва не подавати поганий приклад ходінням по залізничних коліях у своїх кліпах. «Ходіння по коліях — це небезпечно та може призвести до травмувань, — ідеться на сайті залізниці. — Він зухвало розгулював, гарцював та співав на залізничних коліях. Особливо цинічним є те, що він до своїх незаконних діянь долучив молодь і подав ганебний приклад для наслідування».

За прикладом «Укрзалізниці» Міністерство охорони здоров’я має намір звернутися до депутатів із пропозицією припинити бійки в парламенті, бо це провокує агресію українців, ліквідована Комісія з питань захисту моралі могла б вимагати від нардепів не лаятися в прямому ефірі, подаючи поганий приклад глядачам. А Міністерство інформації давно уже заборонило б російські «блатні серіали», де всіх ріжуть, убивають і кров спускають.

***

Телеведучий Савік Шустер заявив, що починає голодування, яке триватиме доти, поки йому не повернуть право працювати в Україні. Як відомо, київський центр зайнятості позбавив журналіста права на роботу в Україні через «недійсну довідку про несудимість».

Оскільки голодування часто є ефективним методом тиску на владу, українців закликають голодувати у відповідь на непопулярні кроки керівництва держави. Зокрема — розпочати сухе голодування на знак протесту проти підняття тарифів на газ.

***

У Генеральній прокуратурі України знову закликають народних депутатів внести зміни в так званий «закон Савченко». Він застосований до близько 40 тисяч осіб, які засуджені за вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів (вбивства, розбої, пограбування). Близько 5 тисяч ув’язнених вже вийшли на свободу завдяки цьому закону.

Карати депутатів за те, що відкрили «скриню Пандори», витягуючи Надію, ГПУ, вочевидь, не має наміру. Тому є пропозиції від активістів спрямувати колишніх в’язнів до своїх «визволителів»-депутатів на «подячні» роботи. За попередніми прогнозами, народні обранці за короткий період будуть змушені швидко змінити своє «благодійне» рішення на користь ГПУ.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Віра Перун

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини