Вільне життя

Сатиричні новини

Голова Верховної Ради Андрій Парубій пропонує внести зміни до регламенту, збільшивши до трьох кількість пленарних тижнів, однак зробити два дні на тиждень днями голосувань. «Вся країна зранку ходить на роботу, де отримує зарплату. І всій країні незбагненно, яким чином народний депутат не приходить на роботу», — обурився спікер парламенту.

В Україні закликають організувати страйк підлеглих депутатів — водіїв, кухарок, а також працівників фірм та підприємств, зареєстрованих на рідню народних обранців. Хай вони теж не вийдуть на роботу у відповідальні моменти життя нардепів.

***

Верховна Рада не підтримала закон про відкритість роботи парламенту, комітетів та депутатів та повернула його на доопрацювання в комітет. Документ у разі позитивного голосування дозволив би максимально відкрити протоколи, стенограми, звіти про відрядження, кошти за проживання та проїзди, кошторис Ради, запити депутатів та відповіді на них.

Авторам законопроекту запропонували поняття «відкритість» підкорегувати так, щоби ані журналісти, ані решта виборців не змогли дізнатися, в яких випадках їхні обранці витрачають державі гроші, а в яких — тринькають.

***

Україна посідає восьме місце у світі за загальною кількістю вимушених переселенців. Про це свідчить дослідження Центру моніторингу з питань внутрішньо переміщених осіб Норвезької ради з питань біженців. Перед нашою державою в цьому рейтингу знаходяться Сирія, Колумбія, Ірак, Судан, Ємен, Нігерія та Південний Судан.

За антирейтингами Україна невдовзі потрапить у Книгу рекордів Гіннеса. То виривається в лідери з кількості абортів, то отримує статус найбільшого «піратського офшору», то потрапляє у топ-п’ятірку країн із найбільшим рівнем інфляції…

***

Свідок у справі щодо збиття терористами українського Іл-76 у 2014 році у Луганському аеропорту, працівник СБУ Наталія Вареня на суді заявила, що попереджала про можливість такої події. А прокуратура стверджує, що заступник начальника Генерального штабу генерал-майора Віктор Назаров не взяв до уваги інформацію СБУ про загрозу збиття літака і дозволив проведення спецоперації з доставки роти військових в аеропорт.

З’ясувалося, що загроза для зірочок і кишень — набагато важливіша, аніж загроза для літака. Бо від останньої відкупишся (Назаров вніс заставу у розмірі 365 тисяч гривень і вийшов з-під варти), а без першої не проживеш.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Віра Перун

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини