Вільне життя

Співочому полю — тридцять!

Наприкінці минулого тижня краяни відсвяткували тридцятиліття першого в Україні Співочого поля, що в тернопільському парку Національного відродження.

З нагоди свята в місті відбувся міжнародний мистецький фестиваль. Урочисто відкрили дійство на Театральному майдані, відтак гостей приймав сам «іменинник».IMG_0171

Три дні жителі та гості Тернополя мали змогу насолоджуватися насиченою музичною програмою заходу. Свої пісні й композиції їм, зокрема, дарували гурт «Соколи», народні артисти України Марія Шалайкевич, Михайло Мацялко, Оксана Пекун, Анатолій Матвійчук, талановиті колективи та виконавці із Тернопільщини, Сумщини, Закарпаття, Херсонщини.

IMG_0129Усі охочі також мали змогу відвідати екоярмарок, придбати фермерську продукцію і вироби майстрів народної творчості. У рамках святкувань відбувся ще один фестиваль «Цвіт вишиванки» та нагородження футбольних команд діаспори. Окрім того, на дні народження Співочого поля телеведучий Костянтин Грубич і ресторатор Ігор Парій пригощали гостей смакотою — рекордним за об’ємом вітамінним зеленим борщем із щавлем та кропивою і печеним за давнім рецептом м’ясом.

На фото: Романія Барабаш, Олександра Стасюк, Ганна Навізівська, Дарія Гуйван, Ольга Буряк разом зі своїм славетним народним хором «Добровляни» привезли із сонячного Придністров’я у Тернопіль переспів українських народних пісень; дарма, що їхнє село називається Московське на Сумщині, але співають вони українські пісні, та й народний аматорський ансамбль називається ласкавим українським словом «Калинонька». До нашого міста співаки приїхали вдруге, причому власним коштом, але й отримали в подарунок тернопільську домру; відома тернопільська співачка Зоряна Вовк.

Фото Василя Бурми

Loading...

Про автора

Мар’яна Бобрівець

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини