Вільне життя

Студентський фестиваль напередодні головного фіналу

Якщо основна частина XXVI сільських спортивних ігор Тернопільщини в останні вихідні червня відбудеться в Синькові Заліщицького району, то фінальні старти фестивалю студентського спорту, в яких взяли участь збірні фізкультурників вищих навчальних закладів III рівнів акредитації, відбулися наприкінці минулого тижня. Звісно ж бо — після сесії студенти дружно поспішать на канікули. 

У гостинному Бучацькому коледжі Подільського ДАТУ, куди цього разу завітали в гості друзі-суперники з Бережанського і Борщівського агротехнічних коледжів та Заліщицького аграрного коледжу імені Є. Храпливого, навіть погода того дня сприяла святковому настрою. Не кажучи вже про зусилля господарів на чолі з директором навчального закладу Ігорем Леськівим. Дбайливо підготовлені спортивні майданчики, гарний настрій, створений для фізкультурників ще до початку змагань завдяки учасникам художньої самодіяльності з місцевого вишу.

І, без сумніву, непоступливість господарів у напруженій спортивній суперечці. Що там казати, коли футболісти, скажімо, спочатку в півфінальній зустрічі турніру з міні-футболу завдяки єдиному голу здолали надзвичайно сильну команду з Борщева. А у вирішальному поєдинку так і не пропустили від не менш зіграного колективу із Заліщиків. І лише в серії пенальті змушені були здатися на милість гостей.

Не вірили, здається, своєму щастю і дівчата-волейболістки. Здолали суперників із тих же навчальних закладів, з якими зустрічалися футболісти, і заслужено стали чемпіонками. Хіба волейболісти з Бучача змушені були радіти бронзовим медалям. Усе, зрештою, справедливо. З майбутніми чемпіонами з Борщева, з якими випало зустрітися у півфіналі, їм ще важко змагатися на рівних. Зате у надзвичайно напруженому поєдинку за третє місце не підвели власних прихильників, вирвавши перемогу в завершальній, третій партії.

Нарешті легкоатлетичний стадіон Бучацького коледжу допоміг показати чи не кращі свої за останній час результати бігунам на 100, 1000 і 1500 метрів, стрибунам у довжину і штовхальникам ядра. І це, повірте, не перебільшення, коли врахувати, що двом кращим юніорам за віком, для прикладу, вдалося штовхнути доросле, 7-кілограмове, ядро під позначку одинадцять метрів. І хоча перемога в окремих дисциплінах дісталася легкоатлетам усіх без винятку навчальних закладів, згуртованішою все ж виявилася збірна господарів.

Фізкультурники Бучацького коледжу Подільського ДАТУ тріумфували і в загальному заліку студентського фестивалю XXVI сільських спортивних ігор Тернопільщини. Титул віце-чемпіонів дістався збірній Заліщицького аграрного коледжу імені Є. Храпливого, а третє місце вибороли студенти Борщівського агротехнічного коледжу. Кубки, медалі та грамоти вручили лауреатам голова Тернопільського обласного ФСТ «Колос» Георгій Гунтік і директор Бучацького коледжу Подільського ДАТУ Ігор Леськів.

Фото автора  

 

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини