Вільне життя

Сім’ї загиблих військовослужбовців Тернопільщини отримали одноразову грошову допомогу

З початку проведення АТО за медичною допомогою до закладів охорони здоров’я Тернопільщини звернулось 1412 учасників АТО. З них 18 – поранені та 866 демобілізованих.

За повідомленням прес-служби Тернопільської ОДА, лікарями загальної практики–сімейної медицини активно на дому здійснено 847 відвідувань демобілізованих учасників антитерористичної операції. За особистою згодою 767 учасникам проведено комплексні медичні огляди, за результатами яких госпіталізовано 399 особи», – зазначив очільник краю.

На території Тернопільської області, як повідомляють в облдержадміністрації, поховано 80 військовослужбовців, які загинули в ході проведення антитерористичної операції.

До Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, котрі мають право на пільги, в області внесено інформацію про 2750 осіб, яким надано статус учасника бойових дій, а також про 45  інвалідів війни. Ще 113 особам, у тому числі 14 неповнолітнім, встановлено право на пільги як члену сім’ї загиблого ветерана війни, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Олеся ЯКУШКО

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини