Вільне життя

Таланти з нашого двору

Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» напередодні літніх канікул організував для дітей змагання з дворового футболу. Вже визначилися переможці районного етапу в Гусятині і Теребовлі. 

У Гусятині переможцем турніру, проведеного на майданчику зі штучним покриттям місцевої дитячо-юнацької спортивної школи спільно з районним комунальним підприємством «Колос — Спорт для всіх», яке очолює Антон Кузик, стала дружна команда з районного центру. Другими фінішували юні футболісти з Коцюбинців, третіми — школярі з Яблунева, четвертими — їхні ровесники з Васильківців.

А в Теребовлі, як повідомив директор міського «Спорту для всіх» Ярослав Королюк, шість переможців попередніх змагань, в яких узяли участь шістнадцять команд, зібралися в спортивному залі стадіону. Чемпіонський титул, а з ним і путівку на обласний фінал виборов згуртований колектив із Лошнева. Друге місце дісталося учням Теребовлянської ЗОШ №2, третє — юним футболістам із Ласківців.

Переможці і призери нагороджені грамотами, медалями від «Спорту для всіх» і чудовими призами, за які щира подяка від організаторів директору ТОВ «Галичина-Ласунка» Мирославові Білику.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини