Вільне життя

Тролейбус у… вишиванці

Цьогоріч до Дня вишиванки в Тернополі студенти влаштували у «тролейбусі-вишиванці» справжнє вишиванкове різнобарв’я. Цього дня «Тролейбус щастя» милував око пасажирів розмаїттям візерунків.

А в тролейбусі «Україна моя вишивана», який щоденно курсує за маршрутом №1, тернополяни отримали чудову нагоду не тільки розглянути зразки орнаментів, а й дитячі малюнки, ілюстрації, декоративні прикраси на тему вишивки.

Студентки четвертого курсу факультету філології та журналістики Тернопільського педуніверситету провели для пасажирів тролейбуса пізнавальну екскурсію в історію вишивки. Лідія Триюда, Марія Люлька та Людмила Туницька протягом маршрутної години розповідали цікавинки про вишивку, ознайомили людей із її символікою, значенням кольорів та узорів. Розповідь дівчата завершили декламуванням українських поезій.

Координатор проекту Галина Полюга розповіла — «Україно моя вишивана» — четвертий тематичний тролейбус в рамках проекту «Зроби своє місто кращим». «Ми зі студентами обрали саме таку тематику, бо мода на традиційний український одяг поступово повертається, — зауважила пані Галина. — Вишита сорочка чи сукня стали улюбленим вбранням не лише українців. Ці речі популярні також і на Заході. Дуже важливо, аби кожен поглиблював свої знання з історії українського побуту та народного мистецтва».

Анна СЕМЕНКІВ,

студентка факультету філології та журналістики ТНПУ ім. В. Гнатюка.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини