Вільне життя

Учімося захищати Вітчизну

У наш складний час кожен має бути готовий до захисту Вітчизни. Тож учасники обласної спартакіади допризовної молоді, яка минулої суботи, 21 травня, відбулася на стадіоні Тернопільської ЗОШ №23, були сповнені бажання виступити якнайкраще.  

Окрім господарів із двадцять третьої і ЗОШ №14 імені Богдана Лепкого, участь у фінальних стартах узяли збірні юнаків 2000—2001 років народження з Тернопільського, Зборівського, Лановецького, Бучацького, Козівського, Підволочиського, Теребовлянського, Шумського і Збаразького районів. Команди, до складу кожної з яких увійшли по сім допризовників, продемонстрували свою майстерність і бігу на 100 і 1000 метрів, підтягуванні на поперечині і метанні гранати. Ось уже де справді, за спиною товариша не заховаєшся. Адже кожний невдалий результат не міг не вплинути на загальні здобутки.

Тож можна було зрозуміти радість юнаків із Зборівського району, які після всіх випробувань виявилися найбільш загартованими. Титул віце-чемпіонів дістався команді з Козівського району. А відзнаки за третє місце дісталися юнакам із Теребовлянщини.

Лауреати змагань отримали в нагороду кубки, медалі і грамоти від управлінь із питань фізичної культури і спорту та освіти і науки облдержадміністрації, обласних центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» і військового комісаріату.

Фото Олександра СЕРЕДИ

 

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини