Вільне життя

У Скалі-Подільській активісти відкрили спортклуб

У Скалі-Подільській старанням громади і місцевого священика о. Василя Германюка відбудували молодіжний спортивний клуб «Скеля». На Великдень відбулось його довгоочікуване відкриття та освячення.

Громадська організація «Скеля», яка опікується спортзалом, існує вже давно — майже 10 років. Та не була вона офіційно зареєстрована, трималася на ентузіазмі декількох молодих спортсменів, котрі вирішили вести здоровий спосіб життя й заохочувати до цього інших.

Починалося все з орендованого власним коштом гаража. Туди активісти занесли власне обладнання для занять. Хлопчаки з усього містечка збігалися в цей «спортзал», щоб позайматися, побачитися з друзями, поспілкуватися. Збільшення відвідувачів спонукало організаторів до пошуку просторішого приміщення. Вони звернулися до селищного голови з проханням виділити місце для занять.

Приміщення вони отримали і взялися його ремонтувати: поміняли старі вікна на металопластикові, вставили нові двері, зробили косметичний ремонт. Бог послав активістам людей, котрі підставили плече допомоги. Вчитель основ християнської етики місцевої школи Ірина Кунька знайшла можливість, щоб написати проект на тему розвитку волонтерського руху на парафіях. Вона звернулась за порадою до місцевого пароха о. Василя Германюка. Він, як з’ясувалося, давно плекав намір допомогти ентузіастам. Тож ініціював написання проекту, який передбачає створення можливостей для розвитку дітей і молоді на периферії.

Текст документа підготували і в останній день подачі заявок відправили на адресу конкурсу міні-грантів. Незважаючи на великі ризики, вдалося вибороти перемогу — з-поміж 150 заявок переміг проект активістів Скали-Подільської. Вони отримали 10 тисяч гривень від Львівської освітньої фундації на облаштування «Скелі».

Аліна ЧЕРВОНООКА

смт Скала-Подільська Борщівського району

Фото авторки

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини