Вільне життя

У спартанських умовах

У залі спортклубу «Галицькі леви», розташованому на території ЗОШ №23, визначилися лауреати особистої першості Тернопільської дитячо-юнацької спортивної школи №1 з вільної боротьби. За нагороди змагалися понад шість десятків наймолодших вихованців тренерів Володимира Баришева, Валерія і Дмитра Красовських, Сергія Кондратенка і Олега Жирія, які, окрім згаданого клубу, тренуються в спортивних залах на вулиці Коперніка і загальноосвітньої школи №17. 

У суперечці наймолодших, 9—10-річних борців кращими в своїх вагових категоріях стали Павло Ільницький, Вероніка Хруль, Тарас Драбюк, Максим Чух, Єгор Тихий, Максим Сова і Антон Шконгрет. Заслуговує на повагу і «бронза» Катерини Кондратенко, яка не маючи суперниць у своїй ваговій категорії, склала гідну конкуренцію хлопцям.

А серед 12—13-річних атлетів чемпіонські титули вибороли Максим Гладій, Богдан Косач, Юрій Беліченко, Сергій Подолянюк, Максим Диба і Давид Дедів.

Привітавши наймолодших чемпіонів і призерів, не можна також не згадати і про проблеми юних борців. На них, до речі, звернув увагу відомий громадський діяч, керівник асоціації захисту прав і свобод молоді «Дружба» і спортклубу імені свого батька Богдана Сцібайла Ігор Сцібайло. Спортивний зал «Галицьких левів» хоча і не в ідеальному стані, на сьогодні є найкращим для занять вільною боротьбою. Однак, попри запевнення чиновників різного рангу про сприяння розвитку спорту, в ньому ще з початку березня… вимкнули опалення. А 19 травня як на малечу, так і на їхніх старших товаришів очікував ще один «сюрприз» — припинили постачання води та електроенергії. Зайве, мабуть, казати, що за таких умов заняття проводити неможливо. Ось вам і об’єктивна оцінка «діяльності» тих, хто прагне чимшвидше «реформувати» галузь фізичної культури і спорту. Не знайти коштів на оплату комунальних послуг за приміщення, де займаються найменші мешканці Тернополя, — хіба не злочинна байдужість?

Фото Ігоря СЦІБАЙЛА

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини