Вільне життя

У Тернополі – мілітарі фітнес

У приміщенні ТНПУ ім. В. Гнатюка відбулась презентація практики та вмінь напрямку з мілітарі фітнес. Мілітарі фітнес за версією ICIPS – це багатокомпонентна фізична підготовка з елементами психології виживання (використання продуктивної агресії, контрольованого адреналінового сплеску, навчання діям в екстремальних ситуаціях, первинний профайлинг загроз).

Він надає тому, хто тренувався, можливість зробити із себе «універсальну людину» – таку, що зможе в будь-якій ситуації відчувати себе впевнено. Це, якщо говорити простіше, воєнізований спорт.

За версією ICIPS він є системним тренінгом для підтримки бойової форми як професіоналів (за родом діяльності – від інкасаторів й охоронців до співробітників силових структур і органів правопорядку), так і спортсменів – любителів тренувань в стилі мілітарі. Розроблені програми комплексної підтримки професійного та загально-фізичного рівня доступні в цивільних фітнес- і спортивних клубах в рамках повсякденного тренінгу й адаптовані до різних кліматичних умов та умов базового оснащення залів.

Представили цей напрямок викладач факультету фізичного виховання ТНПУ, голова обласної організації спілки офіцерів України, ветеран НГУ Олександр Варакута і доцент навчального закладу, учасник бойових дій Володимир Брославський. Презентацію продовжив інструктор Андрій Несимока (Київ). Серед інструкторів був і випускник вишу Михайло Левицький.

На презентацію завітали студенти тернопільських вишів, волонтери, учасники АТО, громадські діячі.

Ігор КРОЧАК,

військовий історик.

Фото автора

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини