Вільне життя

У Тернополі сонячних ЕС на дахах не буде

Використати дахи будинків для розміщення сонячних електростанцій запропонували тернополяни міській владі. Однак встановлювати СЕС не будуть – немає бажання мешканців поверхівок.

«Планом дій зі сталого енергетичного розвитку м. Тернополя, затвердженим рішенням міської ради від 29.11.2013р. № 6/39/2, передбачено заходи щодо використання відновлювальних джерел енергії та альтернативних технологій, – ідеться у відповіді на петицію тернополянина Костянтина Генди. – Додатково інформуємо, що у відповідності до:

– рішення міської ради від 27.01.2015р. №6/55/4 затверджено Програму енергоефективності, енергозбереження та термомодернізації будівель житлового фонду м. Тернополя на 2015-2020 роки. Згідно даної Програми передбачено реалізацію заходів з термомодернізації житлових будинків на умовах співфінансування (30% – кошти мешканців, 70% – кошти міського бюджету);

– державної програми підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів здійснюється відшкодування на обладнання та матеріали для встановлення систем сонячного теплопостачання та/або гарячого водопостачання.

Звертаємо також Вашу увагу, що у відповідності до п.2 ст.382 Цивільного кодексу України питання щодо використання основних конструктивних елементів будинку вирішується виключно його співвласниками. Станом на сьогоднішній день, жодного колективного звернення мешканців щодо встановлення геліосистем на покрівлях житлових будинків на адресу міської ради не надходило».

Олеся ЯКУШКО

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини