Вільне життя

Фаворити не підвели

Напередодні стартів легкоатлетів, які традиційно завершують змагання, лауреатів ювілейних, двадцятих спортивних ігор школярів Тернопільщини визначили і футболісти. У Гусятинському районі, де у фінальному турнірі змагалися вісім кращих команд загальноосвітніх навчальних закладів I—III ступенів, очікувано перемогли фаворити з Тернополя. 

Можуть бути задоволеними і господарі, яким вибороти титул віце-чемпіонів, звісно ж, допомогли не лише рідні стіни, але й уміння, здобуті під керівництвом місцевих тренерів. А в поєдинку за третє місце юнаки з Підволочиського району виявилися сильнішими за ровесників із Заліщицького. В змаганнях також узяли участь збірні Бережанського, Зборівського, Кременецького і Теребовлянського районів.

019

Лауреатів нагородили методист Гусятинського відділу освіти Ярослав Пелипа, директор Тернопільської ОДЮСШ Василь Куземчак і директор Гусятинської ДЮСШ Ігор Троян. Організатори висловлюють щиру подяку за допомогу в проведенні змагань Гусятинській райдержадміністрації і колективу місцевої ДЮСШ.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини