Вільне життя

Фінзвітність подають не усі

Податковий кодекс України визначає, що платники податку на прибуток (окрім малих підприємств) повинні разом з Декларацією за І квартал подати квартальну фінансову звітність у порядку, передбаченому для подання податкової декларації. Тобто, така звітність повинна бути зареєстрована в податковій інспекції не пізніше 10 травня 2016 року.

У відділі адміністрування податку на прибуток Тернопільської ОДПІ підгадали, що квартальна фінзвітність складається з Балансу (Звіту про фінансовий стан) за ф №1 та Звіту про фінансові результати за ф № 2. Також, тут зазначили, що малі підприємства-платники податку на прибуток, зобов’язані подавати тільки річну фінзвітність разом із річною податковою декларацією.

Слідує нагадати, що до малих підприємств відносяться суб’єкти господарювання будь якої організаційно-правової форми та форми власності, із середньою кількістю працівників за календарний рік не більше 50 осіб і річним доходом не більше суми, еквівалентної 10 млн євро (за середньорічним курсом НБУ). А тим підприємствам, котрі користуються будь якою податковою пільгою під час сплати податку на прибуток, слід пам’ятати і про подання Звіту про пільги.

Відділ організації роботи Тернопільської ОДПІ

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини