Вільне життя

Хто повинен ремонтувати фасад “Роксолани”?

Основні приміщення колишнього будинку побуту «Роксолана», що розташований у Тернополі на вулиці Руській, перебувають у приватній власності. Міська рада володіє лише 15 відсотками площі спільного користування.

Як ідеться у відповіді мерії на петицію тернополян зобов’язати власників відремонтувати фасад «Роксолани», «у вказаній будівлі всі основні приміщення та частина спільного користування загальною площею 3082 кв. м. відчуженні у порядку проведення приватизації, перебувають у приватній власності, співвласниками приміщень створено обслуговуючий кооператив «Пенза Тер Сервіс».

На балансі виконавчого органу ради та у комунальній власності міста залишилася лише частка площ спільного користування, що становить 15% від загальної площі будинку.

Відповідно до частини другої статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Згідно ст. 319 ЦК України власник володіє, користується, розпоряджається своїм майном на власний розсуд.

Ч. 2 ст. 14 ЦК України передбачає, що особа не може бути примушена до дій, вчинення яких не є обов’язковим для неї.

В зв’язку з викладеним, в межах визначених законом повноважень, враховуючи актуальність піднятого даною петицією питання, виконавчий комітет Тернопільської міської ради листом №5281 від 05.05.2016 року звернувся на адресу керівника обслуговуючого кооперативу «Пенза Тер Сервіс» з проханням спільно із власниками приватизованих приміщень здійснити комплексний ремонт фасаду будинку».

Олеся ЯКУШКО

Фото Віри ПЕРУН

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини