Вільне життя

Цигарки з «імунітетом»

І то не з будь-яким, а з дипломатичним. Вигулькнули вони на пункті перепуску через кордон у Закарпатській області. Автомобіль престижної марки з дипломатичними номерами в’їхав у «зелений коридор». Тобто такий, через який пропускають не всіх, а тільки вибраних — решта в загальній черзі чекає. Хоч пан, котрий був у машині, пред’явив дипломатичний паспорт і лист одного з посольств України (якого саме — не вказується) про те, що перевозиться дипломатичний вантаж, який не підлягає контролю, працівники СБУ все ж наполягли на огляді транспортного засобу. Водій уперся: мовляв, без представника МЗС цього робити ніхто не має права.

І все ж «шмон» у машині зробили. Виявили величезну партію цигарок — 56890 пачок. Таким чином, котресь українське посольство вляпалося в дуже негарну історію. Своїм листом намагалося прикрити контрабанду. Цигарки з «дипломатичним імунітетом» — скандал на весь світ. Та ж після того на кожному кордоні прискіпливо оглядатимуть машини українських посольств і тоді, коли перевозитимуть справді дипломатичний вантаж. Хто раз попався на крутійстві, тому довго не віритимуть.

Думаю, що для пом’якшення ситуації слід висунути таку версію. Дипломатична робота — дуже напружена, можна сказати, нервова. Тому працівники українських посольств багато курять. Тож цигарки везли тільки, як-то кажуть, для власного вживання, а зовсім не для гендлю. Якщо хтось цьому повірить, то нашим дипломатам удасться хоч трохи «відбілитися».

М. ЛУКАШКЕВИЧ

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини