Вільне життя

Цукерки з офшорів

В одній книжечці якось прочитала таку історійку. Дідусь, повернувшись із ночівлі на пасіці, приніс онукові окраєць запашного житнього хліба, щедро зрощеного росою.

«Це тобі від зайчика», — крутнув хитро вусами і простягнув подарунок. Дитина тішилася тим окрайцем, ніби найбільшим скарбом.

Нині реалії зовсім інші. Пішла бабуся в магазин, купила кілька цукерок для внука, повернулася додому, подивилася телевізор, а тоді піднесла гостинець дитині зі словами: «На, онучку, це тобі з Кіпрських офшорів…»

Про нібито офшорний «Рошен» Порошенка журналісти писали-переписали чимало, вже й зуби з’їли всі, кому не лінь. Нині у відкритий доступ усі документи виклали. На сайті Міжнародного консорціуму журналістів-розслідувачів у продовження «солодкої теми» можна натрапити на документи, які свідчать про офшорне коріння кондитерської компанії «Конті». Її, як пишуть, «загнали» на Британські Віргінські острови брат Рината Ахметова Ігор та екс-регіонал Борис Колесніков разом з іншими співвласниками.

Яка ж то страшна держава, Україна зі своїми податками. Навіть цукерки доводиться в офшорах ховати. Що й казати про гроші…

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Віра Перун

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини