Вільне життя

Шашки люблять усі

Особистий чемпіонат Тернопільського «Інваспорту із шашок-64, як завжди, зібрав чималу кількість учасників. За перемогу в турнірі жінок змагалися дванадцять представниць чарівної половини людства, а під час чоловічих баталій за звання лауреатів сперечалися два з половиною десятки аматорів. 

Зручний і затишний зал спортклубу Тернопільського «Інваспорту» на проспекті Злуки в колишньому кінотеатрі імені О. Довженка вже давно став рідною домівкою для спортсменів-інвалідів. Хоча і невеликий за площею, але місця вистачило всім бажаючим. І після короткої церемонії відкриття, під час якої начальник центру, заслужений працівник фізичної культури і спорту України Олег Юзчишин побажав усім присутнім домогтися успіху в чесній спортивній боротьбі, вже головний суддя Олег Юзчишин дав команду запустити годинники.

І хоча фаворити обох турнірів, звісно ж, були відомі заздалегідь, жоден не ризикнув провести хоча би партію упівсили. Жіноча першість принесла успіх Ользі Концевич із Бережан. Компанію на п’єдесталі пошани чемпіонці склали Ірина Хома з Теребовлі і Любов Угриновська з обласного центру.

Натомість змагання чоловіків завершилися потрійною перемогою тернополян. Титул кращого дістався Іванові Вовчишину. Другу суму очок набрав Руслан Пронозюк. А відзнак за третє місце удостоївся Степан Кушнір.

Лауреати нагороджені медалями і грамотами.

Фото Віктора ЮЗЧИШИНА  

 

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини