Вільне життя

«Я просто люблю «Вільне життя плюс»

Так відповів на запитання про те, що ріднить його стільки років із нашою газетою, а дописує він у часопис понад сорок років, відомий на Тернопіллі журналіст, позаштатний кореспондент «Вільного життя плюс» Ярослав Бачинський. Днями йому виповнилося 60 років.

Ювілей поважний, а ювіляр жартує: «Це ж тільки перші мої шістдесят…».

Ярослав Бачинський народився у селі Бедриківці Заліщицького району. Навчався у Тернопільській і Чортківській школах — інтернатах і вже в дев’ятому класі почав дописувати до «Вільного життя». Писав про значимі для школярів події, що відбувалися в навчальному закладі. Тут, як каже, відчув, що його справа — журналістика. Вже згодом закінчив Львівський університет факультет журналістики. Почав писати про те, що найбільше знав, що хвилювало, — про село, його проблеми, людей. Це йому вдавалося й вдається дотепер — уже понад тридцять років Ярослав Мар’янович розповідає не тільки краянам, а й всій Україні через всеукраїнські газети про життя сільських трударів.

«Де б я не працював, а «Вільне…» — мій маяк. Не забуду своїх учителів Данила Теличина, Люсю Овсяну, Івана Єлагіна, шаную наставників Петра Федоришина, Миколу Добровольського, Михайла Ониськіва, — каже п. Ярослав. — «Вільне…» — одна з небагатьох газет України, яка впродовж понад сімдесяти років зберегла свою читацьку аудиторію, живий зв’язок із нею. Газета виховала плеяду відомих нині в краї журналістів, має громадянську позицію, цінує думку читачів».
Вітаємо тебе, друже з першими шістдесятьма!

Нехай на твоєму життєвому шляху буде ще багато зустрічей, цікавих подій і вірних друзів!

Колектив газети «Вільне життя плюс»

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини