Вільне життя

Із мамою і татом — до перемоги

Уже багато років підряд любителів здорового способу життя неодмінно збирає обласний фестиваль «Мама, тато, я — спортивна сім’я». Під час проведених минулої неділі, 22 травня, на майданчику зі штучним покриттям обласного ФСТ «Динамо» в парку імені Т. Г. Шевченка вирішальних стартів за звання найсильнішого в краї і путівку на Всеукраїнський фінал, який із 7 по 10 червня проходитиме на Херсонщині, змагалися п’ять найкращих за підсумками відбіркових турнірів сімей. 

Вислухавши з уст директора Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», заслуженого працівника фізичної культури і спорту України Володимира Ванджури щирі слова побажань домогтися перемоги в чесній спортивній боротьбі, фіналісти негайно поринули у вир напруженої суперечки під час хоча вже і добре знайомих для них, але таких іноді неочікуваних естафет «Мисливство», «Флорбол», «Човниковий біг», «Боулінг», «Садіння та збір картоплі». Та і вікторина на спортивну тематику «Всезнайко» вимагала ні на мить не втрачати концентрацію і пильність.

Тому і не дивно, що відчуття тріумфу пережили ті, хто має чи не найбільший досвід. Об’єктивна суддівська колегія вирішила, що чемпіоном стала сім’я Буличів у складі мами Лілії та двох Ігорів — тата і сина. Дружня родина, яка захищала честь Тернопільської СЗОШ №3 із поглибленим вивченням іноземних мов, раніше вже неодноразово брала участь і перемагала під час аналогічних стартів у місті.

Друге місце цього року виборола сім’я Козаків із ЗОШ №23, третє — Літинських із школи-ліцею №6 імені Н. Яремчука. Неоціненний досвід участі в таких стартах здобули і сім’ї Перців із СЗОШ №5 із поглибленим вивченням іноземних мов та Сов із СЗОШ №17 імені В. Вихруща з поглибленим вивченням іноземних мов, які набравши однакову кількість балів, розділили четверте-п’яте місця.

Лауреати змагань нагороджені грамотами, медалями і призами від «Спорту для всіх». А за солодкі призи для учасників організатори щиро вдячні меценату — ТОВ «Галичина-Ласунка» на чолі з Мирославом Біликом.

Фото Олександра СЕРЕДИ

 

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини