Вільне життя

А в нас усеньке літо — олімпійське

Після останнього дзвоника в загальноосвітніх навчальних закладах на Тернопільщині розпочалися традиційні для канікулярного періоду всеукраїнські фізкультурно-масові старти «Олімпійське літо». Стартували вони в заміському оздоровчому таборі «Сокіл» Збаразького району. 

Діти, які не вперше відвідують заклад, із нетерпінням чекали початку табірної зміни. Тож залюбки продемонстрували свої вміння і вправність у різноманітних естафетах та розвагах. Найактивніші, аби завоювати максимальну кількість «талонів здоров’я», взяли участь чи не у всіх випробуваннях. Оббігали на швидкість фішки, стрибали на скакалці, змагалися в імпровізованому боулінгу, влучали мішечками по горизонтальній цілі, демонстрували ведення футбольного м’яча, змагалися в човниковому бігу тощо. Та ще всі разом із задоволенням узяли участь у вікторині і конкурсі малюнка на олімпійську тематику.

А після завершення стартів із гордістю обміняли завойовані «талони здоров’я» на медалі, відзнаки і призи від Тернопільських обласних центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», відділення Національного олімпійського комітету України і торгової марки «Ласунка».

«Олімпійське літо» розпочалося! І неодмінно завітає в гості в інші оздоровчі табори Тернопільщини, до діток, які змушені були залишитися на канікули в обласному чи районних центрах.

Фото Олександра СЕРЕДИ

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини