Вільне життя

«ББС-батальйон»

Балакалисьмо раз із сусідом Тьопою про війну та й подумали, же від нас, старих, користь для фронту може бути ого-го. Не тілько в тім, же ми можемо хто рукавиці і шкарпетка в’язати, а хто папіроси крутити; з нас добрі вояки, як нинька модно казати, на ідеологічнім фронті.

Ми ж не дурні — видимо, як по телевізору в новинах лают войну, а як дійде діло до серіяльчика чи концерту «звйозд», то не розумієш, чи ми з Росією воюєм по-справжньому, чи тілько бавимося у «войнушку». Вже не раз читавім у газетах, же через телевізор, а ще більше — через чутки нам різний непотріб у голови закидают. «Я вже з другими балакав раз на вулиці, же можна з бабців і дідусів зробити «ББС-батальйон», — мовив раз Тьопа, сидячи у мене на кухні і жуючи кавалок налисникового торта. — Аво берут наші терористів і їм подібних агітаторів зазомбованих у полон, а потім їх обмінюют на наших. То чо б не зробити такий табір, де нас би підселяли до тих гадів, і ми їм мозги промивали, заким їх обміняют? Га? Чи їх до нас. Ходит собі людина, їсть і спит, а ми балакаємо, так як тутка — про путіна-поганця, про то, же Єнукович йому гроші дає, аби собі землю відобрати, що росіян грабуют на кажнім кроці, що Пуцькін запланував усіх росіян перестріляти, але боїться робити сам, тож зачав у нас войну. А потім ще трошка приплести чуток і страшилок та й контакт навести з тими полоненими. Перезомбувати їх на наш лад, а потім як дійде діло до обміну, випустити готовеньких путіністам у тил. Ото будут мали там мороку з тими «агітаторами», бо ж вони почнут уже не проти нас балакати, а проти своїх зомбувальників».

Поки ми думали-гадали над тим батальйоном, то змотикали всьой торт.

А зробити його собі можете так: закалатайте тісто на налисники, спечіть штук так зо 10-12. Потім візьміться за начинку: півкіля сира розітріт з їдним яйцьом, всипте одну-дві столових лижки цукру, витрусіть до тої маси пакетик ванільки, можете дати жменьку ізюму чи порізану курагу. Файно вимішайте і намастіть кажний налисник, скрутіт. Тоди візьміть бляшку, змастіть олією і викладіт налисники по колу, поступово заповнивши форму. Теперка рихтуємо заливку до того «торта»: дві яйци збийте із трома столовими лижками цукру, вляйте зо три лижки сметани і вимішайте до однорідної маси. Можна навіть трошка збити міксером. І всю тую поливку рівномірно нанесіть на налисники. Розігрійте до 190 градусів духовку і на півгодини поставте.

Остудіт і — смачного!

Ваш пан ЮЗЕК

Ілюстрація Миколи ПИЛИПОВИЧА

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини