Вільне життя

Білет на Марс, або як колонізуватимуть Червону планету

Уже скоро група американських вчених із НАСА відправиться на освоєння Марсу. На Червоній планеті хочуть створити ферму і невеличкі поселення, завдяки яким збираються довести, що життя там все ж можливе.

Такі плани засновник та керівник компанії SpaceX Елон Маск порівняв із запланованим освоєнням Північної Америки.

“Це небезпечно і, ймовірно, люди будуть вмирати, — і вони будуть попереджені про це. І тоді вони будуть прокладати шлях і в кінцевому підсумку зроблять безпечною дорогу до Марса і перебування на цій планеті. Але це справа далекого майбутнього”, — заявив бізнесмен.

Маск впевнений, що охочих знайдеться багато, проте вони не до кінця розумітимуть увесь трагізм ситуації і те, що там, у космосі, їх чекає вірна смерть.

У свою чергу Маск пропонує на власні кошти спорядити безпілотну місію на кораблі Dragon V2. Виліт відбудеться в середині 2018 року, а вже у 2025-му відправити пілотовану місію, яка все ж повернеться додому.

“Як би круто це не було, але мені жаль людей, які згодні на це, — розповідає Маск. – Якщо вони не розуміють своєї участі, то це повинен розуміти хтось… Я готовий вкласти гроші, аби лише люди залишилися живими”.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Христина Слота

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини