Вільне життя

Вилетіли, але… не вилетіли

Як раніше повідомлялося, сьогодні, 24 червня, на конференції Професіональної футбольної ліги України окреслені контури майбутнього сезону в першій і другій лігах. Після обговорення і голосувань прийнято кілька цікавих і несподіваних, як на думку багатьох фахівців і журналістів, рішень. 

Передусім мало хто, мабуть, сподівався, що в нелегкі для вітчизняного футболу часи, коли елітний дивізіон скоротився вже до дванадцяти учасників, першу лігу… розширять до вісімнадцяти команд. Навіть попри те, що підвищилася в класі кіровоградська «Зірка», а власники киIMG_6437ївського «Динамо-2» і криворізького «Гірника» (останньої миті) заявили про розформування своїх колективів.

До одинадцяти команд, що залишилися за спортивним принципом, і трьох лауреатів другої ліги вирішили додати футбольний клуб «Тернопіль» (недарма ж ми прогнозували, що містяни мають хороші шанси зберегти прописку) і ще три нижчих за рангом колективи — чернівецьку «Буковину», стрийську «Скалу» і київський «Арсенал». Хоча та ж «Буковина» і «старожили» «Миколаїв» із «Полтавою» ще не отримали атестатів на участь у змаганнях.

Однак такі «дрібниці», погодьтеся, ніколи не були відчутною перепоною для вітчизняних футбольних чиновників. Тому вже і не так сильно здивувала звістка про те, що і другу лігу теж мають намір розширити до вісімнадцяти (але не більше!) команд. Гуляти, так би мовити, то гуляти. За умови, що до закінчення цього місяця пройдуть атестацію миколаївський «Суднобудівник» і «Тепловик-Прикарпаття» з Івано-Франківська. Крім того, виконком ще може розглянути варіант із допуском до проходження атестації футбольних клубів «Ужгород» і «Львів». Тоді вже розглянуть і пропозицію поділу цього дивізіону на дві групи за географічним принципом.

Одне слово, за глибокою кризою, якій кінця-краю не видно, відразу ж — неймовірний футбольний бум. Оте піднесення, щоправда, має ще схвалити виконавчий комітет Федерації футболу України. Базовими ж днями початку обох чемпіонатів визначено неділю, 24 липня.

Фото з вільних джерел  

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини