Вільне життя

Гей, ви, козаченьки!

Традиційний відкритий обласний турнір з козацького багатоборства зібрав у Хоросткові богатирів з Борщівського, Гусятинського районів та обласного центру. І, як завжди, кожній з команд була гарантована палка підтримка численних уболівальників. 

Поки атлети готувалися до стартів працівники Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» провели веселу розминку для найменших глядачів. А далі розпочалися і різноманітні та непрості випробування для головних героїв спортивного свята. Піднімали 70-кілограмову колоду, камені вагою від 70-ти до 90-та кілограмів на підвищення, перевертали на швидкість колесо вагою в два з половиною центнери, тягнули автомобіль на визначену відстань тощо.

Найкраще з усіма випробуваннями впоралися богатирі з місцевого «Байканура». Сусіди з Яблунова Густинського району фінішували другими, а третє місце дісталося гостям із Борщева.

Міський голова Хоросткова Степан Гладун відзначив лауреатів преміями. В нагороду їм також дісталися медалі від «Спорту для всіх» і призи від ТОВ «Галичина-Ласунка». Організували змагання голова Хоростківського клубу зимового плавання Василь Шевчук, управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації і обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Фото Олександра СЕРЕДИ  

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини